1015 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
8054 Akvareller
2 st. E Hillberg, Mariefred, signerade, 18x25
Såld: 100 kr
Såldes den 9 april 2012 -
1344 Akvareller
Såld: 2.400 kr
Såldes den 14 december 2009
5388 Akvareller
Såld: 1.400 kr
Såldes den 30 juni 2008 -
3050 Akvarell
Hillberg, Stockholmsmotiv, 12x20
Såld: 100 kr
Såldes den 9 juni 2008 -
7201 Akvarell
Sign E Hillberg, Stockholmsmotiv, 14x25
Såld: 200 kr
Såldes den 24 maj 2004
3335 Akvareller
Ett par, E.Hillberg, Eskilstunamotiv
Såld: 350 kr
Såldes den 24 november 2003